קהילת קמפוס קרית שרת שלום רב,
קמפוס קרית שרת הוא בית-ספר שש שנתי ובו שתי חטיבות: ארן ואלון וחטיבה עליונה המונים יחד 2400 תלמידים ו250 אנשי צוות.

בית הספר שואף להיות מרכז לימודי, חינוכי וחברתי מוביל, מקצועי, מתחדש ואיכותי החותר ליצירת אווירה של מוגנות ושייכות בה ניתן לטפח ולהעניק משמעות לכל אדם באופן אישי וכחלק מהחברה.

בית הספר מעודד מצויינות חברתית ולימודית ושואף לספק לתלמידים ולצוות מקום לצמוח בו במגוון רחב של תחומים בקהילה. החטיבה והתיכון נמצאים במבנים שונים אך שלובים זה בזו במגוון רצפים בהווי בית-ספרי מעצים.

כחלק מחתירת ביה"ס לחדשנות לימודית פותחו בביה"ס מגוון תוכניות ייחודיות של למידה מבוססת פרוייקטים העוסקות בשאלות גדולות ומרכזיות ומחדדות את נקיטת עמדת התלמיד, תוך הסתכלות ביקורתית וחקרנית על העולם. תחומי הלמידה השונים מעוררים סקרנות ורצון ללמוד גם מעבר לתוכניות הלימודים הרגילות ומובילות את תלמידינו להצלחה בבחינות הבגרות תוך גילוי תחומי עניין חדשים.

אנו מאפשרים מגוון של שילובים לימודיים עיוניים ואומנותיים תוך שמירה על רמת לימודים גבוהה והישגית ובמקביל מדגישים ומפתחים מודעות חברתית משמעותית ומטפחים את התרומה לקהילה בלמידה חוויתית ורלוונטית, כל זאת תוך טיפוח כישוריו של הלומד בתחומים השונים ושמירה על אווירה תומכת השואפת למצויינות.

תוכנית החינוך החברתי ערכי תופסת מקום מרכזי בביה"ס תוך שילובה בפעילויות ומפגשים השלובים בלמידה בתחומי הדעת השונים בדגש על מיצוי עצמי ואהבת האדם והחברה.

בית הספר מקפיד להיות בית מצמיח עבור כל הבאים בשעריו, ועושה זאת במקצועיות וצניעות תוך שמירה על מצויינות אישית במטרה להביא את בוגרינו להיות אזרחים מובילים בחברה הישראלית.


שנה טובה ובריאה לכולם,
גלית לוי
מנהלת הקמפוס השש שנתי

כניסה למערכת