דבר המנהלת

 

 

 

 

תלמידים, אנשי חינוך, הורים, קהילה יקרה,

קמפוס קרית שרת הוא  בית הספר השש שנתי הגדול ביותר בעיר חולון, כמעט 2500 תמידות ותלמידים לומדים בבית הספר, וצוות של קרוב ל-250 מורות ומורים.   

עבור התלמידים בית הספר הוא מסגרת חינוכית, לימודית וחברתית. חשוב לנו שהשהות בבית הספר תהיה נעימה והעשייה בו תהיה מעניינת, מגוונת ,מזמנת הצלחה, ומושתתת על כבוד הדדי, שיח תרבותי ומרחב בחירה לכולנו. בבית הספר מתקיימות פעילויות חינוך חברתי בנושאים הלקוחים מחיי היום יום של התלמידים  ובסוגיות המעסיקות אותם. אנו מאמינים כי עיסוק בפעילויות אלו, הוא מעצים, משמעותי ורלוונטי עבורם היום ובעתיד, אנו מזמנים את תלמידינו  להיות מעורבים, פעילים ויוזמים. בית הספר מציע מגוון רב של מסלולי לימוד, כך שלכל אחת ואחד תהיה את ההזדמנות הטובה ביותר.

עבורנו  הצוות החינוכי בית הספר הוא המקום שאליו אנו מגיעים  כדי לעשות את מה שאנחנו אוהבים ויודעים לעשות הכי טוב. הוא המקום שאליו הגענו להגשים את התפיסות החינוכיות שלנו, להשפיע, להוביל, להתמחות, להתמקצע להתפתח, להיות משמעותיים עבור תלמידנו. תפקידנו כאנשי חינוך מורכב. מוטלת עלינו אחריות רבה מאוד. עלינו לספק סביבה מוגנת, בטוחה ומזמנת הצלחה עבור תלמידינו, עלינו לפעול כדי לפתח את תחושת המסוגלות, הסקרנות והעניין בלמידה של תלמידינו ולבסס את מערכות היחסים אתם על אמון ואכפתיות, להוות להם דוגמא אישית ולהיות עבורם מבוגר משמעותי.

בית הספר פועל בכדי לתת לכל התלמידים את ההזדמנות להתנסות, לחוות ולבצע משימות שיכינו אותם לחייהם הבוגרים בעולם המשתנה ללא הרף, לבסס את הערכים, הזהות האישית והחברתית של התלמידים, לחזק את הקשר שלהם עם המקום בו הם חיים.

בכדי שנוכל לבצע את המשימות הרבות, מסייעים לנו עובדי מנהלה, טובים, מקצועיים ומסורים, כל אחד בתחומו עושה הכול בכדי שהשהות שלנו בבית הספר תהיה נעימה ונוחה. יחד איתם אנחנו כולנו משפחה אחת גדולה.

זו השנה החמישית שאני מנהלת את בית הספר, זכות גדולה נפלה בחלקי ולצדה אחריות רבה מאוד לכל באי בית הספר, אעשה ככל יכולתי להוביל את בית הספר למקומות הכי טובים שאפשר.

שלכם,    טלי דרור, מנהלת הקמפוס השש שנתי.

דילוג לתוכן